Únor 2010


Super náhradník

21. února 2010 v 8:47 | Alex |  Filmy


Super náhradník:1

21. února 2010 v 8:47 | Alex |  Filmy

Jan Bendig

17. února 2010 v 17:05 | Alex |  Herci a Zpevaci

Avril Lavigne má nového chlapa

17. února 2010 v 16:50 | Alex |  Žhavé novinky

Avril Lavigne má nového chlapa

NEW YORK Kanadská zpěvačka Avril Lavigne dlouho po rozchodu s manželem sama nezůstala. Už si našla dalšího trvalého partnera, je jím americká televizní hvězda Brody Jenner. Avril přitom půl roku nežije se svým manželem Deryckem Whibleym a od října loňského roku jsou v rozvodovém procesu.
"Scházejí se už několik týdnů, ale zatím to tají. Ovšem když jsou spolu, jsou pořád na sobě a užívají si to. Moc jim to sluší," přiznala zpěvaččina kamarádka.

Jenner randil do prosince s playmate Jayde Nicole. Avril žila s Deryckem šest let, manželi byli tři roky.

"Přáteli jsme od mých sedmnácti, začali jsme spolu randit od mých devatenácti a vzali se, když mi bylo jednadvacet. Jsem vděčná za všechen čas, co jsme strávili spolu, a jsem vděčná za to, že zůstaneme přáteli i nadále," prohlásila Lavigne krátce poté, co přiznala rozchod s manželem.


Aloha From Hell

16. února 2010 v 16:22 | Alex |  Video

Emily Osment

16. února 2010 v 16:11 | Alex

Kelly Clarkson

16. února 2010 v 13:34 | Alex |  Herecky a Zpevacky
Povolání: Zpěvačka, herečka, textařka
Věk: 27
Datum narození: 24. 04. 1982
Místo narození: Burleson, Texas, USA
Znamení: Býk aktuální horoskop »
Výška: 161 cm

Životopis

Kelly Brianne Clarkson, narozená 24. dubna 1982, je americká zpěvačka, vítězka každoročně udělovaných cen Grammy Awards, autorka textů, a příležitostní herečka jejíž role upoutaly až po vítězství v reality show - American Idol v roce 2002.
Podepsala smlouvu s RCA Records nejprve vtrhla na trh s komerčně úspěšným albem Thankful (2003).
Druhé album Kelly Clarkson Breakaway (2004) se více orientovalo na pop rockový žánr, čemuž přizpůsobila i svou image. Za toto album, které dosáhlo nejvyšších met dostala dvě ceny Grammy.

V polovině roku 2007 vydala své třetí album nazvané My December, které ale ani z poloviny nedosáhlo úspěchu předchozí desky.

Clarkson vydala mnoho celosvětově úspěšných singlů. Její obě alba dostala platinová ocenění v mnoha zemích.

Kelly Clarkson se narodila ve Fort Worth v Texasu 24. dubna 1982. Je třetí a nejmladší dítě Jeanne Ann Taylor, první kvalifikované učitelky angličtiny s řeckým původem a Stephana Michaela Clarksona, někdejšího inženýra s velšsým původem.

Kellyini sourozenci byli starší bratr Jason a starší sestra Alyssa. Když bylo Kelly šest let její rodiče se rozešlii po sedmnáctiletém manželství. Její bratr šel bydlet s otcem, její sestra bydlela s tetou. Kelly zůstala se svou matkou.
O šest let později nemohla Kelly stále pochopit, proč se pořád stěhují. Navíc děti nemohly pochopit průběh rozvodu. Nakonec se usadili v Burlesonu v Texasu. Její matka se následně znovu provdala za Jimmyho Taylora.

Kelly navštěvovala Pauline Hughes Middle School , kde nastoupila do sedmé třídy. Měla originální sen stát se námořní bioložkou, ale během školního roku učitelé zaslechli jak si zpívá na toaletě a zeptali se jí, zda se nechce zúčastnit konkurzu do školního sboru. Kelly odpověděla, že ještě nikdy profesionálně netrénovala svůj hlas. Poté byla přijata na střední školu v Burlesonu a začala zkoušet muzikál.
Po dostudování měla několik zaměstnání a sháněla finance na vydání jejího CD, doufala ve smlouvu s Record Labels. Obdržela pár odpovědí, přesto se rozhodla odstěhovat do Hollywoodu a hledala svou příležitost prosadit se v hudbě. Nicméně zpočátku pokusy proběhly bez povšimnutí.

Kelly byla vnitřně úplně na dně, přesto dostala jednu roli v seriálu Sabrina, malá čarodějnice. Poté, co ji vyhořel byt se zklamaná vrátila zpět do Burlesonu. Kde pracovala jako uvaděčka v kině, roznašečka koktejlů, telefonní spojovatelka, pořadatelka párty fimy Red Bull.

Po návratu do Burlesonu ji hodně jejich přátel dodávalo kuráže, aby se přihlásila do reality show American Idol. Přihlásila se a nastoupila před porotu, kterou tvořili Paula Abdul, Simon Cowell a Randy Jackson. Všechny tři její hlas zaujal. Získala pozici v TOP 30, v semifinále zazpívala Respect od Arethy Franklin, který ji zajistil pozici v TOP 10. Další songy, které Kelly v American Idol zpívala jsou: (You Make Me Feel Like A) Natural Woman od Arethy Franklin, Think Twice a I Surrender od Céline Dion, Without You od Mariah Carey, It's Raining Man od Geri Halliwel, Stuff Like That There od Bette Midler a další.

Clarkson se dostala do finále American Idol, které se uskutečnilo 4. září 2002, které nakonec vyhrála nad Justinem Guarinim s celkovým počtem 58% hlasů, Kelly zazpívala baladu A Moment Like This, která byla napsána speciálně pro finalisty American Idol, a která se objevila i na jejím debutovém albu Thankful.

Videoklip k téhle písničce se nahrávalo v opuštěném divadle, navíc se tam objevují i prvky z American Idol. Singl vyšel v říjnu roku 2002 a pět týdnů po sobě okupoval prní místo Billboard Hot 100. Celkově se singlu prodalo na 236 000 kopií jen za první týden, celkem byl singl na prvním postu pět týdnů.

Krátce po skončení první série American Idol byla Kelly Clarkson obžalovaná z práce s hudebními společnostmi před svým triumfem v této soutěži. Pravidla American Idol stanovují, že účastník nesměl mít předtím smlouvu s jinou nahrávací společností. Nicméně, Kelly byla zproštěna žaloby.

V prosinci 2003 se konalo setkání všech vítězů této soutěže v Londýně pod názvem: World Idol. Předvedla se s písní (You Make Me Feel Like A) Natural Woman, kterou zpívá v originále Aretha Franklin. Kelly skončila na druhém místě za norským vítězem jménem Kurt Nielsen.

ALBA:

Thankful 2002 - 2003
Po úspěšném singlu A Moment Like This vydala Kelly Clarkson své debutové album Thankful, které spatřilo světlo světa 15. dubna 2003. Ihned se usadila na prvním místě prodejnosti desek v USA i v Kanadě. K 8. prosinci 2003 se tohoto alba v USA prodalo na 2 miliony kopií.

Recenze na toto album byly poměrně dobré, nicméně několik kritiků přiřklo její úspěch ještě k dozvukům American Idol. Světoznámý hudební kritik Stephen Thomas Erlewine chválil album po hlasové stránce: Po celou dobu této desky používala Kelly hlas nenucený a rozkošný. Ona může broukat, řvát, být svůdná a drzá, zatímco je pořád stejně elegantní a stejná holka od vedle.

Další kritik Rachel Kipp kritizoval Clarkson, že je to pořád ta stejná osoba z American Idol a napsal: Clarkson má v zásobě úžasný a milý hlas, ale tohle album je jedna velká chyba! Kipp dával za vinu producentům, že nedali Kelly moc prostoru zpívat to, co jí opravdu sedí.

Miss Independent se stala dalším singlem z alba Thankful. Tento song dorazil do TOP 10 v Billboard Hot 100 a zadělal Kelly na první její nominaci na prestižní cenny Grammy za nejlepší ženský vokál. Bohužel tuto cenu nakonec nezískala. Když tento singl dorazil i do Velké Británie a Austrálie umístil se také v TOP 10, ale celé album nevzbuzovalo moc pozornosti. Ve Velké Británii se nejlépe umístil na 41. místě a na 33. místě v Austrálii. Dalším singly vydané v Severní Americe

Třetí singl z alba Thankful se stala kytarová Low. Song se sice umístil v Kanadě na druhém místě, ale v Billboard Hot 100 se neprobojoval ani do TOP 50.

Posledním singlem z tohoto alba se stal song, který nese název The Trouble With Love Is a byl to i titulní song k filmu Láska nebeská, kde hrál i Hugh Grant. Tento singl byl nejméně úspěšným, nedostal se ani do TOP 100. Po tomto krachu se rozhodla rozpustit tým svých manažerů a producentů a sestavila pod záštitou Simona Cowella nový tým pro svou novou desku.

Breakaway 2004 - 2006
V létě 2004 se Kelly Clarkson vrátila zpět do hudebního průmyslu se songem, který byl k filmu Deník princezny 2 , song se jmenoval Breakaway, který se stal hned největším hitem hned po jejím debutovém songu. Celé album, které neslo název po tomto úspěšném singlu vyšlo 30. listopadu 2004. Ihned v USA i v Kanadě debutovalo v TOP 10, ale zpočátku toto album provázely nízká porovnání s prvním albem. Nicméně singly následující za Breakaway se ukázaly jako úspěšné a celé album dosáh lo 18. ledna 2006 pětimilonové hranice prodaných desek v USA.

Pro toto album napsala Clarkson pár songů s někdejšími členy Evanescence a těmi se stali Ben Moody a David Hodges. producentem se stal Max Martin. O text už zmíněného songu Breakaway se postarala Avril Lavigne.

Album bylo přijato různě recenze v Rolling Stone zněla takto: Na druhém albu namíchala tato bývalá koktejlová číšnice rozdílný mix songů, opustila žánr, kterým ji vydali po vítězství v American Idol a vydala se více do rockových vod.

Časopis TeenInk vyzdvihl sílu Kellyiných vokálů a pochválil změnu z popu na současný rock: Clarkson si ponechala úžasnou sílu a krásu svého hlasu zatímco přechází do rockových pasáží. Pro všechny, kteří milují tento zvuk je Breakaway nezbytná součást.

V pořadí druhým singlem z druhého alba se stala Since U Been Gone, kterou produkoval Max Martin. Tento singl se stal nejúspěšnějším brázdil na prvním místech hitparády na celém světě a tento singl vynesl Kelly dokonce cenu Grammy za nejlepší ženskou píseň.

Třetím a čtvrtým singlem se staly písničky Behind These Hazel Eyes a Because Of You a opět slavily velké úspěchy ačkoli nedosáhly na nominaci Grammy. V současné době vyšel zřejmě poslední singl Kelly z tohoto alba nese název Walk Away, který zaznamenal o něco menší úspěchy, než předešlé písně.


My December 2007
Další album Kelly vyšlo 26. června 2007. Album tentokrát produkoval David Kahne. Kolem My December ale vzniklo mnoho povyku. Ředitel její nahrávací společnosti Clive Davis nabídl Kelly Clarkson 10 milionů dolarů, aby několik písní z alba nahradila jinými. Zpěvačka, ale nabídku odmítla a rozhodla se postavit za původní verzi alba.

První singl z alba dostal název Never Again a podařilo se mu dostat se nejvýše na 8. místo Billboard Hot 100, v následujících týdnech, ale začal strmě klesat, proto Kelly vydala v zápětí další píseň nazvanou Sober, která vyšla na začátku července. Písni se ale vůbec nedařilo a zcela propadla.

Prodej samotné desky v prvním týdnu prodeje byl poměrně vysoký. Album se vyšplhalo až na samý vrchol prodejnosti desek ve světové hitparádě. V následujích týdnech ale začal prodej desky hodně klesat a slova Cliva Davise, že deska bude úspěšná jen v prvním týdnu prodeje se začala pomalu naplňovat.

I když prodejnost desky My December není takový jaký se očekával celkem se prodalo kolem 2 milionů kousků a Kelly je na turné My December Tour, které je velmi úspěšné. Přesto se počítá s tím, ze Kelly Clarkson v následujícím roce 2008 vydá novou nahrávku.Paramore - Decode

11. února 2010 v 19:20 | Alex
Ashley Tisdale:)1

11. února 2010 v 15:50 | Alex |  Herecky a Zpevacky
ash.jpg
ashCBS.jpg
blue ashley01.jpg
piano ashley.jpg
ash01.jpg
ash03.jpg
http://www.exposay.com/celebrity-photos/ashley-tisdale-pirates-of-the-caribbean-dead-mans-chest-world-premiere-arrivals-Iiv5rW.jpg
[Blocked Ads]

Kellan Lutz

11. února 2010 v 15:42 | Alex |  Herci a Zpevaci
Povolání: Herec
Věk: 24
Datum narození: 15. 03. 1985
Místo narození: Severní Dakota, USA
Znamení: Ryby aktuální horoskop »
Výška: 185 cm

Životopis

Kellan pochází z Severní Dakoty. V roce 2003 se přestěhoval za svým otcem. Chtěl se věnovat herectví a také si užívat na pláži. Kellanovi přátelé o něm říkají,že je to bavič a smíšek.

Mluví plyně španělsky. Má rád Extreme Skateboarding & Tricks, souboje ve své váhové kategorii,basebal,basketball, lacrosse, plavání, tenis, badminton, lyžování, snowboarding, tanec, kreslení a je také dobrý zpěvák.

Už ve svém dětství začal rozvíjet své talenty.

Známe ho například z filmů jako jsou : Stick it, Accepted, Summerland, 6 feet under a mnoha dalších seriálech. V současné době je v Americe uvedena premiéra jeho nového filmu Prom nightTwilight(Stmívání) podle bestselleru spisovatelky Stephenie Meyer. Ve kterém si Kellan zahraje upíra Emmetta Cullena. Zahrál si také v klipu With Love od Hillary Duff. Také se oběvil v Kalifornském létu.Hrál tam kamaráda Jesseho McCartneyho.Jessica Alba: Manželství dnes nemá žádný smysl

8. února 2010 v 18:31 | Alex |  Žhavé novinky

Jessica Alba: Manželství dnes nemá žádný smysl

LOS ANGELES Herečka Jessica Alba tradičnímu manželství nevěří. A proto ji musel choť Cash Warren dlouho přemlouvat, než ke svatbě před dvěma roky nakonec svolila. Podle Jessiky je totiž dnes institut manželství zcela pokřivený a pozbývá původního smyslu - spojit dvě rodiny a vytvořit tak silný klan pro přežití v těžkých životních podmínkách.
"Bylo to pro mě velmi těžké, než jsem s manželstvím souhlasila, protože mám pocit, že je dnes značně zdeformované. Původně se spojily dvě rodiny, aby vytvořily jednu silnější. Bylo to o přežití, ne o žádné lásce a spřízněné duši. A dnes, když vidím, jak se manželství doslova uvádí na trh, dokonce už jako děti tím masírují v Disneyho filmech, je to všechno jen o dokonalém princi, který vás srazí na kolena," odmítla Jessica kult dokonalého manželství, který je podle ní pokryteckou a velmi nereálnou ideou.

A právě medializace nevěsty a ženicha jako princezny a prince a idealizace manželství jako pohádky Jessiku děsí nejvíce.

"O svatbě se tady uvažuje tak, že musíte mít obrovské šaty a bude to obrovský den, během něhož je každá dívka princeznou. Já s ničím takovým vůbec nesouhlasím. Tradice poslušnosti manželovi, jako by byl nějaký král? Je to hromada blbostí. Láska a úcta, ano. Ale žena musí umět milovat a vážit si také sama sebe a všech svých přátel," tvrdí osmadvacetiletá herečka.

Sama se nakonec vdávala v roce 2008, Cash ji přesvědčil k sňatku, protože u něj ví, že si s ním na tradiční manželství hrát nemusí.

Emma Roberts

7. února 2010 v 14:16 | Alex |  Herecky a Zpevacky
Povolání: Herečka, zpěvačka, modelka
Věk: 18
Datum narození: 10. 02. 1991
Místo narození: Rhinebeck, New York, USA
Znamení: Vodnář aktuální horoskop »

Životopis

Emma Rose Roberts, přezdívaná Em, se narodila 10.února 1991 ve městě Rhinebeck. Emma je neteř slavné a úspěšné herečky Julie Roberts. Emma Roberts se věnuje jak herectví tak i zpěvu. Hlavní roli dostala v seriálu "Unfabulous", který se vysílá na satelitní stanici NICK. Hraje třináctiletou Addie Singerovou,to je obyčejná pubertačka, která chodí do školy a prožívá různé strasti. Emma si zahrála také jednu z hlavních rolích ve filmu Aquamarine.

Dále hrála ve filmu Puberťačka. Momentálně filmuje nový film "Nancy Drew".V roce 2008 se také proslavila hlavní rolí ve filmu puberťačka /wildchild/ , zahrála si v něm spolu s hercem Alexem Pettyferem z filmu STORMBREAKER.Mezi její nejnovější filmy patří film Divoška, kde si zahrála rozmazlenou holku Poppy a film Hotel pro psy.


Mořská panna:)1

7. února 2010 v 14:05 | Alex |  Filmy

http://img5.allocine.fr/acmedia/rsz/434/x/x/x/medias/nmedia/18/36/20/38/18629457.jpg
Aquamarine (Photo)
http://thecia.com.au/reviews/a/images/aquamarine-3.jpg
Aquamarine
Aquamarine

Mořská panna

7. února 2010 v 13:49 | Alex |  Filmy

Haley a Claire jsou nejlepší kamarádky, dny tráví tím, že na pláži pozorují jednoho nádherného blonďatého plavčíka jménem Ray, po kterém jedou skoro všechny holky z okolí. Kamarádky nemají tu odvahu ho oslovit, a tak jim nezbývá nic jiného, než si o něm jen povídat, pozorovat ho a snít. Jedné noci se strhne strašná bouřka a obrovské vlny se vylijí na břeh, zatopí to i celý bazén. Holky v něm objeví mořskou pannu - Aquamarine a s tou se spřátelí, Aqua jim poví, že když jí pomůžou najít lásku, tak jim splní jedno přání.

Jelikož se má Haley stěhovat, je oběma jasné, že prostě Aque musí pomoci. A tak se tedy vydají na lov, Aqua se ale na první pohled zamiluje do Raye a holky řeší dilema, jestli jí jejich milovaného Raye nechat, nakonec to přání je silnější než jejich láska k Rayovi, a tak se rozhodnou pro Aquamarine jeho lásku získat. Použijí veškeré holčičí taktiky, které vyčetly z časopisů, jak se ale zdá, Aqua nikdy o balení kluků neslyšela, takže to vypadá jako nadlidský úkol.

http://www.celebrityscreenshots.com/celebStore/movies/aquamarine/poster/poster.jpg

Joe Jonas randil s Hilary Duff?

6. února 2010 v 15:06 | Alex |  Žhavé novinky

Joe Jonas randil s Hilary Duff?

STARS: Joe Jonas randil s Hilary Duff? - foto
Joe Jonas byl nedávno přistižen při odchodu z domu Hilary Duff!
Netrvalo dlouho a světem showbyznysu začaly poletovat zprávy, že Hilary a Joe jsou milenci. Je to ale pravda?
"Tak tomu se musím smát," prohlásil Joe, který si užívá svůj single život a neustále randí s někým jiným.
Pak ale sitaci uvedl na pravou míru: "Moji rodiče jsou sousedé Hilary, jejich garáže jsou vedle sebe a nemají plot!" Joe tak byl na návštěvě u rodičů a když od nich odcházel, šel se podívat na jejich nové auto.
"Místo jejich vrátky jsem prostě prošel Hilarynými, dělám to tak často, nic na tom není,"
Jakmile se jeho bratr Nick o této pomluvě dozvěděl, chtěl ji všem vyvrátit, Joe ho ale zastavil!
"Pobavilo mě to a řekl jsem si, že bude sranda dělat chvilku mrtvého brouka a sledovat, jak to novináři nafouknou! Jsem svobodný, tak si můžu dělat co chci," řekl ještě Joe s tím, že Hilary s tím souhlasila.

Demi Lovato

6. února 2010 v 15:02 | Alex |  Tohle miiluje...
Disney star Demi Lovato má nejen nové album, ale dokonce jí startuje nový seriál. Na Disney Channel už běží Sonny Munroe. Demi hraje Sonny, kterou vybrali, aby hrála v seriálu. A nám prozradila jak relaxuje a co má ráda...

Skořice

"Miluju skořicové latté! Je to taková moje závislůstka."

Vůně máty

"Oblíbenou vůni ani nemám, ale mám ráda věci, které voní mátou nebo chutnají mentolem."

Notebook

"Přiznávám, že jsem závislá na chatování s kámoši. Vzhledem k tomu, jak jsem pořád na cestách, musím udržovat vztahy alespoň tímto způsobem..."

Teplé ponožky

"Je to úžasný pocit, když se po dlouhé koupeli můžu zabalit do župánku a tlustých ponožek. Miluju to teploučko!"

Nápadné nehty

"Často nosím černý lak na nehty. Ale nevyhýbám se ani pestrým barvičkám, jako je růžová, modrá nebo zelená."

Dobrůtky

"Miluju sýry! Je to moje nejoblíbenější sváča. A občas mě přepadne nezvla da telná chuť na fast food."

Dlouhé vlasy

"A nemyslím jen u mě, miluju kluky s dlouhými vlasy. Nedokážu říct ani proč, prostě je to moje nemoc, pořádně se prohrábnout v dlouhých voňavých vláskách..."
STAR: Tohle miluje Demi Lovato - foto

TWiiNS

6. února 2010 v 14:49 | Alex |  Video