Jessica Alba: Manželství dnes nemá žádný smysl

8. února 2010 v 18:31 | Alex |  Žhavé novinky

Jessica Alba: Manželství dnes nemá žádný smysl

LOS ANGELES Herečka Jessica Alba tradičnímu manželství nevěří. A proto ji musel choť Cash Warren dlouho přemlouvat, než ke svatbě před dvěma roky nakonec svolila. Podle Jessiky je totiž dnes institut manželství zcela pokřivený a pozbývá původního smyslu - spojit dvě rodiny a vytvořit tak silný klan pro přežití v těžkých životních podmínkách.
"Bylo to pro mě velmi těžké, než jsem s manželstvím souhlasila, protože mám pocit, že je dnes značně zdeformované. Původně se spojily dvě rodiny, aby vytvořily jednu silnější. Bylo to o přežití, ne o žádné lásce a spřízněné duši. A dnes, když vidím, jak se manželství doslova uvádí na trh, dokonce už jako děti tím masírují v Disneyho filmech, je to všechno jen o dokonalém princi, který vás srazí na kolena," odmítla Jessica kult dokonalého manželství, který je podle ní pokryteckou a velmi nereálnou ideou.

A právě medializace nevěsty a ženicha jako princezny a prince a idealizace manželství jako pohádky Jessiku děsí nejvíce.

"O svatbě se tady uvažuje tak, že musíte mít obrovské šaty a bude to obrovský den, během něhož je každá dívka princeznou. Já s ničím takovým vůbec nesouhlasím. Tradice poslušnosti manželovi, jako by byl nějaký král? Je to hromada blbostí. Láska a úcta, ano. Ale žena musí umět milovat a vážit si také sama sebe a všech svých přátel," tvrdí osmadvacetiletá herečka.

Sama se nakonec vdávala v roce 2008, Cash ji přesvědčil k sňatku, protože u něj ví, že si s ním na tradiční manželství hrát nemusí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Hilary Duff to slusí...

blondyna 61.5% (16)
hnedovlasa 15.4% (4)
jinak 23.1% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama