Potvrzeno! Ewa Farna má konečně kluka - přebrala ho Olze Lounové!

4. února 2010 v 17:09 | Alex |  Žhavé novinky

Potvrzeno! Ewa Farna má konečně kluka - přebrala ho Olze Lounové!

Ewa Farna může dělat vítězná gesta - putovní muzikant Marcus Tran teď patří jí.
Český showbyzyns má nový pár - mladičká pěnice Ewa Farna (16) už nějaký ten pátek není pod zákonem, tak se záhy rozhodla vyzkoušet kouzlo "vztahu se vším všudy". A kdo byl nejblíž po ruce? Přece kytarista z její bývalé doprovodné kapely, exotický Marcus Tran!

"Marcus se holedbal, že strávil s Ewou Silvestra, že se byl už i představit jejím rodičům. Jejich vztah trvá minimálně rok," řekl Super.cz dobře informovaný zdroj z nejbližšího okolí páru.

Jejich láska však měla v minulosti jeden háček - Marcus měl totiž v době, kdy si začal s Farnou,Olgou Lounovou (27), kterou proslavila zejména role Patricie v seriálu Ošklivka Katka. I přesto si kytarista s Ewou začal a zřejmě čekal, až všechno praskne samo. A taky že prasklo. Je známo, že vztah Olgy a Marcuse byl těžce zkoušen jeho neustálými nevěrami. A tou poslední kapkou nakonec bylo, když se zpěvačka dozvěděla o tom, že její přítel aktivně svádí pubertální česko-polskou konkurentku. Sbalila tedy kytaristovi fidlátka a vypakovala jej jak ze svého bytu, tak i života.

"Je mi nepříjemné se o tom bavit. Jestli to tak je, tak to tak je, mě už to nezajímá," sdělila Super.cz odkopnutá Olga, která už má několik měsíců nový objev. Tím je zpěvák Xindl X, pravým jménem Ondřej Ládek (30), jehož písnička Anděl ovládla v uplynulém roce snad všechna česká rádia. Olga o Xindlovi říká: "Jsem ráda, že mám vztah zrovna s ním. Na rozdíl od Marcuse je Ondra zásadový člověk a myslím, že by mi nebyl schopen udělat to samé," doufá.

A lituje snad Lounová Ewu, že teď po ní přebrala štafetu a navázala vztah se známým obšourníkem? "S Ewou mám silně neutrální vztah, nevídáme se a přeju jí všechno dobré. A jestli bude s Marcusem, už je mi teď jedno - ten je pro mě dávno minulostí...," dodává zpěvačka. (mull)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je hezci???

Ben Cristovao 23.2% (13)
Denis Lacho 7.1% (4)
Jan Bendig 26.8% (15)
Miroslav Šmajda 23.2% (13)
Martin Chodúr 19.6% (11)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama