Srpen 2010

Rachel Bilson

25. srpna 2010 v 10:05 | Alex |  Herecky a Zpevacky
Povolání: Herečka
Věk: 29
Datum narození: 25. 08. 1981
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Panna   aktuální horoskop »
Výška: 157 cm

Životopis

Rachel Jade Bilson se narodila 25.srpna 1981 v Los Angeles. Má staršího bratra. Předtím než objevili její herecký talent, učila se Rachel jak si omotat své rodiče,kamarády a sourozence kolem svých malých prstíků - dovedla získat vždy co chtěla. Už odmala měla Rachel ráda hraní a vždy měla plnou podporu od své rodiny. Už v sedmi letech vyzkoušela svoji první roli v The Wrong Guys od Louie Andersona. Film získal více než 1 milion dolarů.

Zkušenosti opět potvrdily Rachelino nadání pro herectví a to ji vedlo k vyzkoušení role během
studia na Notre Dame High School. Její další role přišla jako malá role v sedmiepisodní miniserii nazvané Human Target. Role byla malá ale Rachel to dovedlo k jejímu snu vystudovat a být naplno herečkou. Jejím dalším krokem byla sláva spojená s najmutím agenta který jí vděčně pomáhal. Racheliným opravdovým prvním "jobem" s agentem byl Bye Bye Birdie, kde si zahrála význačnou roli a pomohlo jí to k získání dvou hlavních rolí v dalších filmech: The Crucible a Once Upon A Mattress. Po dvou letech strávených v divadle se Rachel rozhodla odběhnout a zkoušela štěstí v televizi. První televizní role přišla ve fantastickém seriálu It's True v roce 1998, ale seriál byl krátce po odvysílání prvního dílu zrušen a ukončen. Přes ztrátu své první velké televizní role Rachel pokračovala dál, hrála v reklamách pro velké společnosti jako třeba Subway.

Potom přišel její "velký rok", rok 2003. Vyzkoušela role ve třech představeních - dvě v televizi a jeden v nezávislém filmu: Buffy the Vampire Slayer (Buffy, přemožitelka upírů), 8 Simple Rules, a nakonec film Unbroken. Po tomto pilném rozvrhu bylo hotovo, Rachel byla pozvána na zkoušky nových televizních seriálů, jako třeba Beverly Hills 90210, Merlose Place a The O.C. Okamžitě ji obsadili do The O.C. jako Summer Roberts-krásnou, zhýčkanou a povrchní dívku.


Televizní show debutovala v létě 2003, s fantastickým hodnocením a dostala Rachel do světla reflektorů. Po premiéře byla Rachel uváděna na obalech časopisů jako Zink, Stuff, COSMOgirl, YM, stejně jako hostující hvězda v show jako Jimmy Kimmel Live, Craig Kilborn, The View, Ellen, Mad TV, On-Air with Ryan Seacrest a MTV Request. Byla také zvolena v soutěži 50-ti nejkrásnějších do top 15. Ráda nakupuje a je milovnicí baseballu. Se svou nejlepší kamarádkou bydlí v Holywoodu.


OBÍBENÉ:

Jídlo: cereálie
Svačina: Sušenky(tzv. cookies)
Zmrzlina: cookies,smetanová nebo kávová
Sport: basketbal
Herci: Johnny Depp, Sean Penn
Herečky: Sandra Bullock, Jennifer Aniston, Drew Barrymore
Svátek: Halloween
Hudba:
Bruce Springsteen, Billie Holiday, Jeff Buckley
Filmy: Goonies,Welcome to Dollhouse
Seriály: Přátelé a Sex ve městě
Knihy: "Edie" by Jean Stein and George Plimpton

Zac Efron

25. srpna 2010 v 10:01 | Alex |  Herci a Zpevaci

Lily Allen

25. srpna 2010 v 10:01 | Alex |  Herecky a Zpevacky

Embassy

9. srpna 2010 v 9:18 | Alex |  Video

Céline Dion bude mít dva chlapce

9. srpna 2010 v 9:08 | Alex |  Žhavé novinky

Céline Dion bude mít dva chlapce

TORONTO Kanadská pěnice Céline Dion konečně otěhotněla. A čeká rovnou dvojčata, teď se navíc dozvěděla, že to budou chlapečci. S manželem Reném Angélilem jsou z novinky štěstím bez sebe. Doma už sice jednoho syna mají, devítiletého Reného Charlese, ale další dva kluky přivítají s nadšením.

Dvaačtyřicetiletá Céline otěhotněla po mnoha pokusech umělým oplozením. Když se to ale konečně podařilo, údajně až na šestý pokus, těhotenství už probíhalo standardně.

"První dva měsíce jsem měla klasické symptomy, ráno mi bylo špatně, měla jsem návaly horka a nevolnost," přiznala geniální zpěvačka.

Ale ranní potíže nakonec uvítala. "Jistým způsobem je to totiž důkaz, že vše probíhá tak, jak má. Teď už je to v pohodě. A začíná mi růst bříško," dodala Dion.