Hugh Jackman: Když mi bylo deset, opustila mě matka

5. září 2010 v 19:15 | Alex |  Žhavé novinky

Hugh Jackman: Když mi bylo deset, opustila mě matka

LOS ANGELES Australský rodák Hugh Jackman se přiznal, že svou matku Grace nenáviděl a řadu let s ní nemluvil. Nedokázal jí odpustit, že ho jako desetiletého chlapce chladně bez rozloučení opustila. Celé dospívání se pak cítil méněcenný a jako ten divný kluk z ulice. Trpěl do doby, než se sám oženil a pořídil si děti.
"Bylo to velmi neobvyklé, aby matka odešla, já si pamatuju, že známí lidé se na mě dívali prostě pak jinak. Přál jsem si, abych pocházel z normální rodiny. Nenáviděl jsem ten pocit, že jsem tím podivínem z našeho bloku," stěžoval si Hugh magazínu Woman´s Day.

Dnes už ale matku chápe. Měla prý vážné psychické potíže a nikdo jí nepomohl.

"Moje máma na tom nebyla dobře. Trpěla pravděpodobně poporodní depresí. A oni to nediagnostikovali. Prošla si těžkým obdobím. Prvních osmnáct měsíců svého života jsem byl u svých prarodičů. Matka byla nepředvídatelná. Nebylo žádné varování. Jen dopis, že odchází zpět do Anglie. Byl jsem neskutečně naštvaný," přiznává dnes Jackman.


Hvězda filmu Austrálie se oženila s Deborrou-Lee Furnessovou a má s ní dvě děti Oscara a Avu. Vlastní rodina mu pomohla matce odpustit a znovu se s ní stýkat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Clik.....

clik... 100% (168)

Komentáře

1 Ada Ada | Web | 5. září 2010 v 20:49 | Reagovat

Ahojky, všimla jsem si, že tu máš článek ohledně Kalifornského léto. Zrovna jsem u sedmého dílu a moc by mě zajímalo s kým Bradin nakonci bude? Jak to vipadá, tak ty holky docela střídá. Takže bych ti byla moc vděčná kdyby jsi mi napsala na blog jestli bude se Sarah, Callie nebo Erikou...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama